Speck Presidio Grip case for iPhone XR - Black/Black

SKU
117059-1050

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
Боја
црна
Големина
No
Материјал
Polycarbonate, TPE (Thermoplastic Elastomers)
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ

Product declaration