Speck Presidio Pro case for iPhone 11 Pro Max - Bali Blue/Skyline Blue

SKU
130025-8528

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
End of life
No
Боја
мат сина
Материјал
Polycarbonate, TPE (Thermoplastic Elastomers)
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max