Speck Presidio Pro case for iPhone 11 Pro Max - Parrot Pink/Chiffon Pink

SKU
130025-8535
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
End of life
No
Боја
розева
Материјал
Polycarbonate, TPE (Thermoplastic Elastomers)
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max