Speck SmartShell Clear for MacBook Pro 15" (2016-2018)

SKU
126089-1212

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
End of life
Yes
Боја
јасен / транспарентен
Бои
Transparent
Тип на футрола
Hard case
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019)