Speck SmartShell for 15" MacBook Pro Late 2016 - Clear

SKU
90208-1212

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Speck's SmartShell® совршено се вклопува со 15-инчниот MacBook Pro со Touch Bar.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
EAN code
848709040992
Боја
Clear / Transparent
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Материјал
Plastic
Case Size
No
Тип на футрола
Full case, Hard case
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 15" (mid 2012 or older)

Product declaration