"Speck SmartShell for 15.4"" MacBook Pro Late 2016 - Clear"

SKU
90208-1212
 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.
ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
More details >

Детали

Speck's SmartShell® совршено се вклопува со 15-инчниот MacBook Pro со Touch Bar.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
EAN code
848709040992
End of life
No
Боја
јасен / транспарентен
Материјал
Plastic
Case Size
No
Тип на футрола
Full case, Hard case
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 15" (mid 2012 or older)
Капацитет
No