Speck SMARTSHELL PLUS за iPad Pro 12.9" (1st. & 2nd. gen) - Црна

SKU
77603-5446
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Доколку го користите само оригиналниот Apple Smart Cover за Вашиот iPad, тогаш потребен Ви е само задниот заштитен дел или Speck SmartShell. Оваа лесна, ултра-тена и тврда футрола ќе го покрие задниот дел на Вашиот iPad и беспрекорно ќе се искоординира со Вашиот Apple Smart Cover. Оваа футрола е мека на допир со цел да Ви обезбеди сигурен и удобен зафат!

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
Големина
No
Капацитет
No
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (2. - 3. gen), iPad Pro 12.9" (1. gen)
Тип на футрола
Full case

Product declaration