Speck SmartShell MacBook Pro 13"

SKU
speck-smartshellmacbook-pro-13"-mk
SmartShell со елегантен дизајн за стилска заштита од гребнатини, отпечатоци и удари за вашиот Macbook. Speck's SmartShell® совршено се вклопува со 13-инчниот MacBook Pro со Touch Bar и 13-инчниот MacBook Pro без Touch Bar.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Speck's SmartShell® совршено се вклопува со 13-инчниот MacBook Pro со Touch Bar и 13-инчниот MacBook Pro без Touch Bar.
Производител
Speck
End of life
No
Боја
метално небесна
Производител
Speck
EAN code
848709040916
Боја
јасен / транспарентен
Материјал
Plastic
Тип на футрола
Full case, Hard case
Mac компатибилност
MacBook Pro 13" (2016), MacBook Pro 13" with Touch Bar
Производител
Speck
EAN code
848709040909
Боја
сива
Материјал
Plastic
Тип на футрола
Full case, Hard case
Mac компатибилност
MacBook Pro 13" (2016), MacBook Pro 13" with Touch Bar