Spigen Air Skin, black - iPhone XS MAX:

Spigen Air Skin, black - iPhone XS MAX

SKU
065CS24830
Зачувајте го извонредниот изглед и чувство на Вашиот нов iPhone Xs Max со AirSkin®. Неговиот тенок, полу-транспарентен слој нуди чист мат финиш за секојдневна заштита од гребење. Неговата неверојатна прозирност Ви овозможува едноставна преносливост и безжично полнење. Уживајте во крајниот минимализам.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Зачувајте го извонредниот изглед и чувство на Вашиот нов iPhone Xs Max со AirSkin®. Неговиот тенок, полу-транспарентен слој нуди чист мат финиш за секојдневна заштита од гребење. Неговата неверојатна прозирност Ви овозможува едноставна преносливост и безжично полнење. Уживајте во крајниот минимализам.
Производител
Spigen
EAN code
8809613763515
End of life
No
Боја
црна
Материјал
Polypropylene
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max