"Spigen Classic C1, grape - iPhone 8/7"

SKU
054CS24425

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Spigen Classic C1, grape - iPhone 8/7

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Spigen
EAN code
8809613760033
Боја
Purple
Големина
iPhone 7/8
Материјал
Polycarbonate, TPU (Thermoplastic polyurethane)
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8, iPhone 7

Product declaration