"Spigen Classic C1, grape - iPhone 8/7"

SKU
054CS24425
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Spigen Classic C1, grape - iPhone 8/7

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Spigen
EAN code
8809613760033
Големина
iPhone 7/8
End of life
No
Боја
виолетова
Материјал
Polycarbonate, TPU
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8, iPhone 7

Product declaration