"Spigen Core Armor, black - iPhone 11 Pro"

SKU
077CS27095
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Core Armour е футрола со апсорбирачки шок и е минимално дизајниранa за заштита од највисоко ниво. Заштитете го вашиот нов iPhone 11 Pro со Core Armour.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Spigen
EAN code
8809640259395
End of life
No
Боја
црна
Материјал
TPU
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro