"Spigen Crystal Flex, clear - iPhone 11 Pro"

SKU
077CS27096

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Crystal Flex® е футрола дизајнирана да го прикаже новиот iPhone 11 Pro. Неговата тенка рамка не ја зголемува дебелината на телефонот, додека кристалната јасност е идеална за прикажување на оригиналниот изглед на телефонот. Безжичното полнење е целосно поддржано и со технологија Air Cushion Technology®, вашиот уред останува безбедно заштитен. Изберете минимален изглед и трајна заштита со Crystal Flex®.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Spigen
EAN code
8809640259401
End of life
No
Боја
јасен / транспарентен
Материјал
TPU
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro