Spigen Hybrid NX iPhone XS Max - Black:

Spigen Hybrid NX iPhone XS Max - Black

SKU
065CS24944
Карактеристики:
  • Секојдневната издржливост спакувана во дводелен дизајн за виткање
  • Отпорност на отпечатоци со мека, мат црна површина
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Карактеристики:
  • Секојдневната издржливост спакувана во дводелен дизајн за виткање
  • Отпорност на отпечатоци со мека, мат црна површина
Производител
Spigen
EAN code
8809613764659
End of life
No
Бои
Black
Боја
црна
Материјал
Polycarbonate, TPU
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max