Spigen Liquid Crystal Glitter - iPhone 11 Pro

SKU
077CS27229
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Спектакуларна футрола за Вашиот нов iPhone 11 Pro. Liquid Crystal® Glitter дизајнирана од материјали за одлична заштита и максимално блескање.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Spigen
EAN code
8809671010743
End of life
No
Боја
јасен / транспарентен
Материјал
TPU
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro