Spigen Liquid Crystal Glitter - iPhone 11 Pro

SKU
077CS27229

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Спектакуларна футрола за Вашиот нов iPhone 11 Pro. Liquid Crystal® Glitter дизајнирана од материјали за одлична заштита и максимално блескање.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Spigen
EAN code
8809671010743
End of life
No
Боја
јасен / транспарентен
Материјал
TPU
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro