"Spigen Slim Armor, black - iPhone 11 Pro Max"

SKU
075CS27047

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Slim Armor® е класика футрола која нуди дополнителна заштита. Доаѓа со едноставен и чист дизајн.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Spigen
EAN code
8809640258916
End of life
No
Бои
Black
Боја
црна
Материјал
Polycarbonate, TPU
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max