Spigen Smart Fold, black - iPad 10.2"

SKU
ACS00373

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Spigen
EAN code
8809685622468
End of life
No
Материјал
Leather
Боја
црна
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad (8th gen), iPad (7. gen)
Тип на футрола
Hard case