Spigen Smart Fold, black - iPad 10.2"

SKU
ACS00373
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Spigen
End of life
No
Материјал
Leather
iPad компатибилност
iPad Air 3, iPad (7. gen)