"Spigen Ultra Hybrid, clear - iPhone 11 Pro"

SKU
077CS27233

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Заштитете го вашиот нов iPhone со Ultra Hybrid® футролата која има хибридна природа и еднослојниот дизајн нуди трајна јасност во реалност.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Големина
iPhone 11 Pro
End of life
No
Боја
јасен / транспарентен
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro