13" STM Chapter торба - црна

SKU
stm-117-169M-01
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Носете ги вашите поважни работи со стил и удобност со STM Chapter торбата.STM Chapter може да се пофали со просторна внатрешност доволно голема за да се вклопи до 15" лаптоп плус iPad со простор за резервни книги, папки и други документи. Обезбедува часови на флексибилен комфор.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

End of life
No
Боја
црна
Бои
Black
Case Size
13"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019)