STM Dux Case for iPad 2018 and 2017 - midnight blue

SKU
STMDUXNEWIPAD-BL

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

STM Dux солидна заштитна маска за iPad 2018 и 2017.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
STM Bags
Weight
0.0000

Product declaration