STM Dux Rugged Case за 15" MacBook Pro - црвена

SKU
STM-122-094P-48

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

STM Dux заштитна маска за MacBook Pro (до 2016)

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
STM Bags
Weight
0.4000
EAN code
0617529787222
Боја
Dark Red
Модел
No
Големина
MacBook Pro 15inch Retina
Капацитет
MacBook Pro 15inch
Материјал
TPU (Thermoplastic polyurethane)
Case Size
15"
Тип на футрола
Hard case
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" Retina (Mid 2012-2015)
Што има во кутијата?
STM Dux top and bottom clip-on cover.

Product declaration