STM Dux Rugged Case за 15" MacBook Pro - црвена

SKU
STM-122-094P-48
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

STM Dux заштитна маска за MacBook Pro (до 2016)

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
STM Bags
Weight
0.4000
EAN code
0617529787222
Модел
No
End of life
No
Боја
темно црвена
Материјал
TPU
Case Size
15"
Тип на футрола
Hard case
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" Retina (Mid 2012-2015)
Капацитет
MacBook Pro 15inch
Големина
MacBook Pro 15inch Retina
Што има во кутијата?
STM Dux top and bottom clip-on cover.

Product declaration