STM Dux Rugged Case за 13" MacBook Air - црна

SKU
STM-122-094M-01

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

STM Dux Rugged маска за 13inch MacBook Air

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
STM Bags
Weight
0.4000
EAN code
0616641056216
End of life
No
Боја
црна
Материјал
TPU
Case Size
13"
Тип на футрола
Hard case
Mac компатибилност
MacBook Air 13"
Капацитет
No
Што има во кутијата?

STM Dux top and bottom clip-on cover.