STM Studio Case футрола за iPad 2018/2017, iPad Pro 9,7 и iPad Air 2:

STM Studio Case футрола за iPad 2018/2017, iPad Pro 9,7 и iPad Air 2

SKU
STMSTNEWIPAD-BK
STM - Studio iPad 2017/9.7/Air 1-2 футрола
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Ако сакате да ја покажете убавината на вашиот iPad, но сепак сакате да го заштитите вашиот уред од ненамерни удари и гребнатини, изборот е очигледен. Studio располага со тврда маска, поликарбонатна заграда која го чува вашиот уред од удари и бидејќи е транспарентна, овозможува вашиот iPad да се гледа преку футролата.
Производител
STM Bags
End of life
No
Материјал
Polycarbonate, Polyurethane
Боја
црна
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7", iPad (5. gen - 2017), iPad Air 2, iPad (6. gen - 2018)
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes