aiino - Strongly футрола за iPhone 11 Pro

SKU
conf-strongly-cover-iphone-11-pro-mk
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Дизајнирана од aiino, оваа силиконска футрола совршено се вклопува со вашиот iPhone 11 Pro.Внатрешната обвивка од микрофибер го заштитува секој милиметар на iPhone-от, додека надворешноста направена од силикон е мазна и пријатна за допир.
*Футролата поддржува бежично полнење.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

End of life
No
Боја
црвена
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro
Боја
светло сина
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro
Боја
темно плава
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro