Tech21 Evo Check case for iPhone X

SKU
conf-tech21-evo-check-case-for-iphone-x-mk
Tенка и супер лесна заштита.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Многу тенка и супер лесна футрола за iPhone која обезбедуа напредна заштита во случај на удар. Оваа футрола го заштитува Вашиот уред од штета при пад од 2 метри висина. Карактеристична е по тоа што има пристап до сите порти и копчиња, притоа обезбедувајќи и одличен изглед. Лесно се поставува и лесно се отсранува.
End of life
No
Производител
Tech21
EAN code
5055517385428
Боја
јасен / транспарентен
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X
Производител
Tech21
EAN code
5055517385398
Боја
црна
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X
Производител
Tech21
EAN code
5055517385459
Боја
розева
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X