Tech21 Evo Wallet case for iPhone X/XS - Black:

Tech21 Evo Wallet case for iPhone X/XS - Black

SKU
T21-5860
Карактеристики:
  • Трослојна заштита од пад до 3m со FlexShock ™
  • Научно докажано дека го штити телефонот при паѓање
  • Скриени складирање за две картички
  • Удобен пристап до сите копчиња и порти
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Карактеристики:
  • Трослојна заштита од пад до 3m со FlexShock ™
  • Научно докажано дека го штити телефонот при паѓање
  • Скриени складирање за две картички
  • Удобен пристап до сите копчиња и порти
Производител
Tech21
EAN code
5055517385541
End of life
No
Бои
Black
Боја
црна
Материјал
Metal/Steel, Polycarbonate
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X