Tech21 Impact Clear Case iPad Pro 9.7inch - Clear:

Tech21 Impact Clear Case iPad Pro 9.7inch - Clear

SKU
T21-4601
Тенка и лесна заштита за екран.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Целосно транспарентна заштита од гребнатинки која е толку тенка и лесна што нема да забележите дека е тука.

Карактеристики

  1. Секојдневна заштита со BulletShield.
  2. Неверојатно тенка и лесна.
  3. Држач за моливче
  4. Работи совршено со Smart тастатура
Производител
Tech21
Боја
јасен / транспарентен
End of life
No
Капацитет
No