Tech21 Impact Folio Case iPad mini 2/3 - Black:

Tech21 Impact Folio Case iPad mini 2/3 - Black

SKU
T21-4413

Целосна заштита со FlexShock™ материјалите.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Футрола која не само што го заштитува Вашиот уред, туку нуди и висок дизајн и целосно апсорбирање на ударите. Тенка, лесна и издржлива на пад дури од 1.8м, додека магнетот ја зачувува футролата цврсто затворена.

Производител
Tech21
EAN code
5055517343169
End of life
No
Боја
црна
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad mini 3, iPad mini 2
Тип на футрола
Full case, Stand
Капацитет
No
Sleeps/wakes iPad
No