Tech21 Screen Protector Evo Glass iPhone 6/6S:

Tech21 Screen Protector Evo Glass iPhone 6/6S

SKU
T21-5193

Evo Glass Screen Protector

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Заштитете го екранот на Вашиот iPhone. Доколку се одлучите за Evo Glass стаклената заштита, Вие се одлучувате за доживотна и елегантна заштита од гребнатинки и удари.
Производител
Tech21
EAN code
5055517351621
End of life
No
Боја
јасен / транспарентен
Материјал
Glass
Тип на футрола
Screen Protector
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6
Капацитет
iPhone 6/6s
Димензија и тежина

Height (mm): 129.00
Width (mm): 58.00
Depth (mm): 0.0

Weight (mm): 5.00