Tech21 Pure Clear Case for iPhone X:

Tech21 Pure Clear Case for iPhone X

SKU
T21-5859
Карактеристики:
  • Двослојна заштита од пад до 2м со BulletShield
  • Значително потранспарентен од кој било друга футрола достапен денес
  • 50% потенка и 50% полесна од лидерот на пазарот
  • Отпорен на гребење и UV-пожолтување
  • Компатибилен со безжично полнење
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Карактеристики:
  • Двослојна заштита од пад до 2м со BulletShield
  • Значително потранспарентен од кој било друга футрола достапен денес
  • 50% потенка и 50% полесна од лидерот на пазарот
  • Отпорен на гребење и UV-пожолтување
  • Компатибилен со безжично полнење
Производител
Tech21
EAN code
5055517385480
End of life
No
Боја
јасен / транспарентен
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X