15" THULE EnRoute ранец - црн

SKU
CL-TEBP316K

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

15" THULE EnRoute ранец доаѓа со уникатно отворање во L форма, дискретно складирање на скапоцености за безброј вредни работи и интегрирани странични џебови со патент.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Thule
Боја
црна
Големина
No
Бои
Black
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 16"

Product declaration