14" Tucano Darkolor Slim торба - зелена

SKU
BDA1314-V
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Ултра заштитна тенка торба, за лаптопи до 14 ”, со полу-цврст заден панел. Пространото внатрешен распоред, достапен преку патент од три страни на торбата, ви овозможува да работите на Вашиот лаптоп додека истиот е прицврстен за истата. Доаѓа со отстранлива, подвижна лента за рамо.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
End of life
No
Боја
темно зелена
Бои
Green
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook 13", MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019)
Големина
No

Product declaration