14" Tucano Darkolor Slim торба - зелена

SKU
BDA1314-V

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Ултра заштитна тенка торба, за лаптопи до 14 ”, со полу-цврст заден панел. Пространото внатрешен распоред, достапен преку патент од три страни на торбата, ви овозможува да работите на Вашиот лаптоп додека истиот е прицврстен за истата. Доаѓа со отстранлива, подвижна лента за рамо.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Боја
темно зелена
Големина
No
Бои
Green
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook 13", MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019)

Product declaration