Tribe Marvel адаптер за кола

SKU
conf-tribe-marvel-carcharger-mk
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Tribe's Buddy полначот за во кола е идеалниот патнички придружник. Наполнете го вашиот паметен телефон или таблет уред во режим на брзо полнење, што значително го забрзува времето потребно за полнење. Buddy има намалена димензија, ергономска форма и е лесна за употреба и носење.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tribe
Модел
No
Големина
No
End of life
No
Боја
No
Charger type
Car charger
Компатибилност - адаптер
USB
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later
Производител
Tribe
Weight
0.1000
EAN code
8054392653698
Боја
црвена
Charger type
Car charger
Компатибилност - адаптер
USB
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later
Производител
Tribe
Weight
0.1000
EAN code
8054392653704
Боја
сина
Charger type
Car charger
Компатибилност - адаптер
USB
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later