Tucano Colore Second Skin sleeve for Notebook 13inch - Black:

Tucano Colore Second Skin sleeve for Notebook 13inch - Black

SKU
BFC1314
Tucano Colore Second Skin sleeve за Notebook 13inch - Black
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Tucano Colore Second Skin sleeve за Notebook 13inch - Black
Производител
Tucano
Weight
No
EAN code
8020252041400
End of life
No
Боја
црна
Бои
No
Материјал
Neoprene
Case Size
up to 13"
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook Air 13", MacBook Pro Retina 13"
Капацитет
No
Димензија и тежина
No
Capacity
No
Што има во кутијата?
No
Гаранција
No
Коментар
No