Tucano Dark Slim Bag for MacBook 12 and Pro 13 Retina - Black

SKU
BDA-MB1213

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Слим торба со заден дел отпорен на топлина и специално дизајниран за траснпорт и користење на MacBook 12 " и MacBook Pro 13" Retina.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Weight
0.1000
EAN code
8020252054516
End of life
No
Боја
црна
Бои
Black
Case Size
13"
Тип на футрола
Bag, Hard case
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Air 13", MacBook Pro 13" Retina (2013-2015), MacBook Pro 13" (2012 or older)
Капацитет
No