Tucano Denso case for iPhone X/Xs - Black

SKU
IPHXDE-BK
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Високо заштитна футрола за iPhone X. Направена е од термопластичен полиуретан за заштита на повисоко ниво. Тестирана за заштита од пад од висина на 2.5 метри.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Weight
0.1000
EAN code
8020252090934
End of life
No
Боја
црна
Материјал
Polycarbonate, TPU
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X
Капацитет
iPhone X