Tucano Denso case for iPhone X/Xs - White

SKU
IPHXDE-W
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Високо заштитна футрола за iPhone X. Направена е од термопластичен полиуретан за заштита на повисоко ниво. Тестирана за заштита од пад од висина на 2.5 метри.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Weight
0.1000
EAN code
8020252090965
Модел
No
Големина
iPhone X
End of life
No
Бои
White
Боја
бела
Материјал
Polycarbonate, TPU
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X
Капацитет
iPhone X

Product declaration