Tucano (PC) Dritta Slim bag for iPad; Tablet; Netbook up to 10inch - Blue:

Tucano (PC) Dritta Slim bag for iPad; Tablet; Netbook up to 10inch - Blue

SKU
BDRV-B
Компактна торба направена за iPad и таблети и нетбокови до 10" плус дел за вашите секојдневни неопходни додатоци.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Компактна торба направена за iPad и таблети и нетбокови до 10" плус дел за вашите секојдневни неопходни додатоци. Внатрешна преграда за iPad и таблети. Предна преграда за брз пристап до вашите најпотребни работи. Во задниот дел се наоѓа преграда погодна за носење на весници или други потребни работи.
Производител
Tucano
EAN code
8020252011397
End of life
No
Материјал
Polyester
Боја
сина
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini
Тип на футрола
Bag
Капацитет
No
Sleeps/wakes iPad
No