Tucano Elektro Flex case for iPhone X

SKU
conf-tucano-elektro-flex-case-for-iphone-x-mk
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Футрола на iPhone X со мек, ултра-флексибилен транспарентен материјал со елегантен акцент на метален ефект на рабовите, обезбедува максимална приврзаност и е развиен за да го заштити вашиот уред без да го менува својот дизајн. Посебниот материјал ја комбинира лесноста со заштитата.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
End of life
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X
Производител
Tucano
Weight
0.1000
EAN code
8020252091177
Боја
сребрена
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X
Производител
Tucano
Weight
0.1000
Боја
црна
Капацитет
iPhone X
Производител
Tucano
Weight
0.1000
EAN code
8020252091146
Боја
златна
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X