Tucano Elektro snap case for iPhone 6/6s Plus - Silver

SKU
IPH65EK-SL
 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.
ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
More details >

Детали

Tucano Elektro го штити вашиот уред од мали удари, гребнатини и прашина. Уникатниот метален дизајн на рабовите заедно со транспарентниот заден дел дозволуваат логото на Apple да остане видливо. Директен пристап до сите копчиња.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Weight
0.1000
EAN code
8020252048195
End of life
No
Боја
сребрена
Материјал
Metal/Steel, Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 6s Plus, iPhone 6 Plus
Капацитет
No