Tucano Filo Booklet case for iPhone X - Црна

SKU
IPHXFI-BK
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

iPhone 14 Pro Max Clear Case with MagSafe
iPhone 14 Pro Max Clear Case with MagSafe
5.190 МКД

Достапен производ

iPhone 14 Pro Clear Case with MagSafe
iPhone 14 Pro Clear Case with MagSafe
5.190 МКД

Достапен производ

iPhone 14 Pro Leather Case with MagSafe - Midnight
Apple Clear Case за iPhone 13 Pro со MagSafe
Apple Clear Case за iPhone 13 Pro со MagSafe
Special Price 3.990 МКД
Regular Price 5.190 МКД

Достапен производ

iSTYLE FLEXIGLASS IM iPhone 13 / 13 Pro (6,1") with applicator
iSTYLE FLEXIGLASS IM iPhone 13 / 13 Pro (6,1") with applicator
Special Price 590 МКД
Regular Price 1.490 МКД

Достапен производ

Детали

Оваа цврста футрола за iPhone X со предниот капак нуди ефикасна заштита од електромагнетни бранови, благодарение на нашиот Систем за заштита од радијација, кога зборувате со затворачот.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Weight
0.1000
EAN code
8020252091351
Боја
Black
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Бои
Black
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X

Product declaration