Tucano Filo Booklet case for iPhone X - Црна

SKU
IPHXFI-BK

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Оваа цврста футрола за iPhone X со предниот капак нуди ефикасна заштита од електромагнетни бранови, благодарение на нашиот Систем за заштита од радијација, кога зборувате со затворачот.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Weight
0.1000
EAN code
8020252091351
Боја
црна
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Бои
Black
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X

Product declaration