Tucano Forte Backpack in nylon for notebook 15.6inch and MacBook Pro 15inch Retina - Black

SKU
BKFOR
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

iSTYLE sleeve за MacBook Air/Pro 13" - црна
iSTYLE sleeve за MacBook Air/Pro 13" - црна
1.790 МКД

Достапен производ

MacBook 13” Sleeve
MacBook 13” Sleeve
2.990 МКД

Достапен производ

Artwizz Neoprene Sleeve за 13" MacBook Air/Pro Retina - златна
Artwizz Neoprene Sleeve за 13" MacBook Air/Pro Retina - златна
2.490 МКД

Достапен производ

NEXT MacBook Air 13” Retina Display Safeguard Smoke Black
NEXT MacBook Air 13” Retina Display Safeguard Smoke Black
2.590 МКД

Достапен производ

MacBook Pro 16” Sleeve
MacBook Pro 16” Sleeve
2.990 МКД

Достапен производ

NEXT MacBook Air 13” Retina Display Safeguard Fog Transparent
NEXT MacBook Air 13” Retina Display Safeguard Fog Transparent
2.590 МКД

Достапен производ

NEXT ONE MACBOOK PRO 14" SLIM SHOULDER BAG
NEXT ONE MACBOOK PRO 14" SLIM SHOULDER BAG
3.490 МКД

Достапен производ

NEXT ONE MACBOOK PRO 16" SLIM SHOULDER BAG
NEXT ONE MACBOOK PRO 16" SLIM SHOULDER BAG
3.490 МКД

Достапен производ

Детали

Голем компактен ранец со високо професионален изглед. Во внатрешниот дел има посебна преграда за заштита на Notebook (до 15.6") од секаков удар. Во предниот дел се наоѓаат прегради за вашиот паметен телефон, батерии, пенкала и бизнис картички. На двете страни се наоѓаат две прегради за носење на вода или чадор. На задниот дел има рачка за транспорт.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Weight
0.3000
EAN code
8020252055155
Боја
Black
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Бои
Black
Материјал
Nylon
Case Size
15"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" (mid 2012 or older)

Product declaration