Tucano New Elements Sleeve за 15" MacBook Pro - црна

SKU
BF-E-MB15

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Карактеристики

 • Направен со Tucano Anti-Slip System.
 • Може да се користи како целосна заштита во друга компјутерска торба.
 • Направен за заштита од сите страни.
 • Патентот е направен да не му наштетува на лаптопот.

  ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

  Производител
  Tucano
  EAN code
  8020252010536
  End of life
  No
  Боја
  црна
  Материјал
  Neoprene
  Case Size
  15"
  Тип на футрола
  Sleeve
  Mac компатибилност
  MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 15" Retina (Mid 2012-2015)
  Капацитет
  No