Tucano New Elements for MacBook Air 13inch - Black:

Tucano New Elements for MacBook Air 13inch - Black

SKU
BF-E-MBA13
Новата колекција со оригинален изглед и одличен дизајн наменет за MacBook Air 13''.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Карактеристики

 • Направен со Tucano Anti-Slip System.
 • Може да се користи како целосна заштита во друга компјутерска торба.
 • Направен за заштита од сите страни.
 • Патентот е направен да не му наштетува на лаптопот.
  Производител
  Tucano
  EAN code
  8020252010451
  End of life
  No
  Боја
  црна
  Материјал
  Neoprene
  Case Size
  13"
  Тип на футрола
  Sleeve
  Mac компатибилност
  MacBook Air 13"
  Капацитет
  No