17" Tucano Lato ранец - црна

SKU
BLABK

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Ултра тенок црн ранец за вашиот MacBook, MakBook Pro,MacBook Air 13". Tucano Lato Backapack ранецот е опремен со анти шок систем и во внатрешноста има перничиња за пригушување на ударот за заштита на самиот Mac, а од предната страна има доволно простор за сместување на додатна опрема.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Weight
0.7000
EAN code
8020252011687
Боја
Black
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Материјал
Polyester
Case Size
up to 17"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 16"

Product declaration