15" Tucano Phono ранец - плава

SKU
BKPHO-B

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Tucano ранец за 15" MacBook Pro.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Големина
No

Product declaration