Tucano Smilza Super Slim Bag for laptop 13.3inch and 14inch - Black

SKU
BSM1314-BK
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook Air 13", MacBook Pro 13" (2012 or older), MacBook Pro 14" - 2021

Product declaration