Tucano Tex case for iPhone X

SKU
IPHXTX-G

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Tucano Tex заштитна текстилна футрола за iPhone X за целосно да го испрати Вашиот стил.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Weight
0.1000
End of life
No
Бои
Grey
Материјал
Textile
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X