Tucano The New Work-Out slim bag for MacBook 13inch - Fuchsia:

Tucano The New Work-Out slim bag for MacBook 13inch - Fuchsia

SKU
WO2-MB13-F
Tucano торба за лаптоп 13". Позната марка по својот беспрекорен дизајн и квалитет. Странични прегради кои даваат додатен простор за чување на додатоци кои се потребни во текот на еден ден.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Tucano торба за лаптоп 13". Позната марка по својот беспрекорен дизајн и квалитет. Странични прегради кои даваат додатен простор за чување на додатоци кои се потребни во текот на еден ден.
Производител
Tucano
EAN code
8020252022775
End of life
No
Боја
розева
Материјал
Nylon
Case Size
up to 13"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Air 11", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro Retina 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar
Капацитет
No