Tucano Uno case for iPhone X - Transparent:

Tucano Uno case for iPhone X - Transparent

SKU
IPHX1-TR

Транспарентна заштитна футрола, направена од поликарбонат.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Транспарентна заштитна футрола, направена од поликарбонат.

Производител
Tucano
EAN code
8020252090903
End of life
No
Боја
јасен / транспарентен
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X
Капацитет
iPhone X