Tucano Velluto case for iPhone 7/8 Plus - Плава

SKU
IPH75VE-B

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Tucano Velluto футролата за iPhone 8 Plus и iPhone 7 Plus е направена од мек материјал кој дава максимална приврзаност. Ултра-тенкиот материјал е исклучително отпорен на гребење и прашина.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Weight
0.1000
EAN code
8020252081451
End of life
No
Боја
сина
Материјал
Rubber
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus
Капацитет
iPhone 8 Plus