Tucano Work Out III Pop-Up Bag 15inch

SKU
conf-tucano-work-out-3-pop-up-bag-15-mk

Бизнис торбата за MacBook 15 "или лаптоп 15,6" се одликува со проширен внатрешен оддел што го претвора од средна големина до голема торба. Доаѓа со отстранлива лента за на рамо и внатрешен простор со систем за заштита од удари за да го заштити вашиот лаптоп.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
  • Можност за проширување
  • Џеб со три функции
  • Отстранлива лента за на рамо
  • Двоен внатрешен џеб за лаптоп со заштита
Производител
Tucano
End of life
No
Производител
Tucano
EAN code
8020252087781
Боја
мат црна
Материјал
Neoprene
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 11", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro Retina 13", MacBook Pro Retina 15", MacBook Pro 13" (2016), MacBook Pro 13" with Touch Bar , MacBook Pro 15" with Touch Bar
Капацитет
15 inch
Производител
Tucano
Weight
0.6500
EAN code
8020252087750
Боја
темно плава
Материјал
Nylon
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 11", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro Retina 13", MacBook Pro 13" (2016), MacBook Pro 13" with Touch Bar , MacBook Pro 15" with Touch Bar
Капацитет
15 inch
Димензија и тежина
42 x 30 x 15 cm
0.6500 kg